O SUPERSPRINT

Ponad 80% produkcji Supersprint jest eksportowane poza terytorium Włoch, co świadczy o prestiżu i reputacji zdobytej od 55 lat działalności. Wiele najpopularniejszych na świecie profesjonalnych firm zajmujących się modyfikacją aut (w tym gro Niemieckich tunerów), wybiera fachowość Supersprinta dla wszystkich swoich projektów – od luksusowych, pojazdów premium po najbardziej agresywne egzotyki.

Każdy miłośnik rzeczy wyjątkowych, bez względu na markę i model posiadanego auta, chce posiadać detale z logo Supersprint, które potwierdza, że pojazd ten posiada najlepszy system wydechowy. Wybór układu wydechowego Supersprint to wybór elitarnego produktu i firmy dedykowanej entuzjastom samochodów, którzy oczekują tego, co najlepsze w swoim samochodzie. Dzięki systemom dostępnym dla każdego pojazdu, od sportowego miejskiego sedana po wymarzony superbolid, Supersprint zapewnia idealną równowagę między osiągami a klasą bez względu na to, czym jeździsz.

Powodem sukcesu Supersprint jest mieszanka różnych czynników, które można przypisać dwóm głównym cechom: jakości i wydajności. Najnowocześniejsze technologie, maszyny do sterowania numerycznego i systemy komputerowe. Wszystkie układy wydechowe są testowane na stanowisku do badań dynamometrycznych, które mogą mierzyć moc do 800 KM!
Eksperci potwierdzają „Poprawa wydajności wynika z bezpośredniego wydechu, w tym pochłaniania fali dźwiękowej. Strumień wydalanego gazu swobodnie przepływa przez idealnie okrągłą rurę ze stali nierdzewnej pokrytą materiałem tłumiącym. W ten sposób hałas spalin można tłumić bez spowalniania prędkość wydalanego gazu a także możemy uzyskać typowy dźwięk sportowy, którego pragniemy”.